Лановецький РМК

Меню сайту
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Лановецька ЗОШ №1
Борщівська ЗОШ
Юськовецька ЗОШ
Ванжулівська ЗОШ
Загірцівська ЗОШ
Іванковецька ЗОШ
Молотківська ЗОШ
Москалівська ЗОШ
Передмірська ЗОШ
Якимівська ЗОШ
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 116
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Репозитарій
Головна » 2016 » Березень » 21 » Підсумки олімпіади «Юні знавці Біблії» - 2016
10:44
Підсумки олімпіади «Юні знавці Біблії» - 2016

           17 березня 2016 року відбулось засідання журі районного етапу олімпіади «Юні знавці Біблії».

На розгляд журі було подано 66 робіт із 15 ЗОШ району.

До участі в олімпіаді запрошувалися учні 1-6 класів, які вивчають курс «Основи християнської етики».

Учні 1-4 класів виконували творчу роботу на тему «Любов, співчуття, доброта, милосердя тощо до людей, до рідної землі на сторінках Біблії».

Учням 5-6 класів було запропоновано виконати дослідження Святого Письма з теми «Багатогранність любові до людей».

За рішенням журі (Протокол №3 спільного засідання оргкомітету та журі  районного  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади «Юні знавці Біблії» від 17 березня  2016 року) переможцями та призерами районного етапу олімпіади стали:

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я  учня

Школа

Вчитель

1

І

Костюк Софія

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

1

ІІ

Бойко Олександра

НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст..№2-гімназія»

Кримська В.С.

1

ІІ

Никитюк Денис

НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст..№2-гімназія»

Кримська В.С.

1

ІІ

Кушнірук Ангеліна

Борщівська ЗОШ

Саврак А.Р.

1

ІІІ

Гнатюк Валентин

НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст..№2-гімназія»

Кримська В.С.

1

ІІІ

Воляник Анастасія

Білозірська ЗОШ

Батовська Л.Ф.

1

ІІІ

Ткачук Дарія

Передмірська ЗОШ

Ткачук Т.П.

2

І

Кравчук Олександр

Чайчинецька ЗОШ

Сіверська Н.М.

2

ІІ

Парило Наталія

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

2

ІІІ

Король Андрій

Передмірська ЗОШ

Ткачук Т.П.

2

ІІІ

Церковнюк Діана

Молотківська ЗОШ

Вальчук А.Р.

3

І

Бурак Ілона

Борсуківська ЗОШ

Кошло О.Я.

3

ІІ

Шевчук Дарина

Борщівська ЗОШ

Саврак А.Р.

3

ІІ

Андрощук Анастасія

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

3

ІІ

Грудецький Андрій

Ванжулівська ЗОШ

Гуменюк О.Д.

3

ІІІ

Макодрай Артем

Білозірська ЗОШ

Батовська Л.Ф.

3

ІІІ

Сліпчук Дарина

Передмірська ЗОШ

Ткачук Т.П.

3

ІІІ

Колективна робота

Ванжулівська ЗОШ

Гуменюк О.Д.

4

І

Серпевська Юлія

Борщівська ЗОШ

Саврак А.Р.

4

ІІ

Гнатюк Віталій

НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст..№2-гімназія»

Кримська В.С.

4

ІІ

Шляпський Михайло

Передмірська ЗОШ

Ткачук Т.П.

4

ІІІ

Левик Соломія

НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст..№2-гімназія»

Кримська В.С.

4

ІІІ

Стецюк Сергій

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

4

ІІІ

Артем’єв Арсен

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

4

ІІІ

Лобунь Віта

Ванжулівська ЗОШ

Гуменюк О.Д.

5

І

Гудим Максим

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

5

ІІ

Костюк Суламіта

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

5

ІІІ

Солонина Остап

Борсуківська ЗОШ

Кошло О.Я.

5

ІІІ

Войцещук Микола

Буглівська ЗОШ

Філик Г.В.

6

І

Іщук Александра

Снігурівська ЗОШ

Андрощук З.І.

6

ІІ

Бригадир Анастасія

Борсуківська ЗОШ

Кошло О.Я.

6

ІІ

Данилюк Олег

Юськовецька ЗОШ

Красюк І.А.

6

ІІІ

Лозіцька Дарія-Василина

Передмірська ЗОШ

Ткачук Т.П.


Творчі роботи переможців районного етапу олімпіади "Юні знавці Біблії"

Переглядів: 242 | Додав: lan-metod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: