Лановецький РМК

Меню сайту
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Лановецька ЗОШ №1
Борщівська ЗОШ
Юськовецька ЗОШ
Ванжулівська ЗОШ
Загірцівська ЗОШ
Іванковецька ЗОШ
Молотківська ЗОШ
Москалівська ЗОШ
Передмірська ЗОШ
Якимівська ЗОШ
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 121
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Репозитарій

Конкурси

Наказ від 14.12.15р.№280-од "Про підсумки проведення районної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»

Наказ від 26.11.15р.№264-од "Про проведення районної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»

Наказ від 23.11.15 р. № 256-од "Про підсумки проведення в районі  ХVІ Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика  у 2015/2016 навчальному році"

Результати ІІ етапу ХVІ  Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика 2015-2016н.р.

Наказ від 23.10.15 р. № 235-од "Про проведення в районі  ХVІ Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика  у 2015/2016 навчальному році"

Результати ІІ етапу конкурсу з української мови імені Т. Шевченка 2015-2016 н.р.

Наказ від 19.10.15р. №227-од "Про проведення в районі у 2015/2016 навчальному році VІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської  молоді  імені  Тараса Шевченка"

Наказ  від 15.10.15р №222-од "Про  проведення в районі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи"

Умови проведення районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи

СКЛАД журі районного фестивалю патріотичної  пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва « Свята Покрова»

 Наказ "Про проведення в районі  Всеукраїнського конкурсу – “Класний керівник року” у 2015 році"

Районний  етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці - 2015»

У  відділі  освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 12 травня 2015 року  фінішував   районний  етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці - 2015»,   оголошений   Державною  службою  України з  надзвичайних ситуацій і Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки», відповідно    до    Плану        основних   заходів   цивільного захисту на 2015 рік, листа   департаменту  освіти  і  науки   обласної     державної    адміністрації       від 02.03.2015 р. № 01/839-08 «Про проведення конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці-2015»,   листа  відділу    освіти,  молоді  та  спорту    районної  державної адміністрації від 04 березня 2015 року №269.

         У конкурсі, який проводився за мистецьким напрямком з метою виховання у дітей культури безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового і безпечного способу життя, а також загальнолюдських цінностей, формування свідомого і відповідального ставлення до безпеки, залучення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, популяризації професії рятувальника, розвитку творчого потенціалу та виявлення і підтримки талановитих, обдарованих дітей, взяли участь юні митці від 7 до 17 років.

         У своїх творах учні талановито втілили свої розуміння та знання безпеки життєдіяльності людей.

         З числа багатьох цікавих і неповторних дитячих робіт, з метою подальшого розвитку дитячої художньої творчості, підвищення рівня виконавської майстерності та підтримки талановитих дітей, на підставі матеріалів журі конкурсу  визнано кращими такі роботи:

Виставка - конкурс "Замість ялинки - зимовий букет"

Наказ "Про проведення районної виставки -конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет""

               На розгляд журі було представлено понад 80 експонатів із 22 загальноосвітніх та 2 позашкільних навчальних закладів району.  Роботи оцінювалися у трьох номінаціях: «Дідух», «Новорічна композиція» та «Український сувенір».  Кожний дитячий витвір вражав своєю унікальністю. Члени журі відмітили кращих та нагородили дипломами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

    Творчий підхід до виконання роботи у номінації «Український сувенір» притаманний учням Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступеня під керівництвом педагога - організатора Саврак А.Р.

    Майстерно сплетений «дідух» у формі ангела продемонстрували вихованці Лановецького районного будинку дитячої та юнацької творчості  (керівник гуртка Вів’юрко З.В.).

    За оригінальність задуму та вміле використання природного матеріалу у номінації  « Новорічна композиція» отримали нагороду учні Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ступеня (керівники Вільська Г.Г, Ремезюк А.В.)

Наказ "Про підсумки проведення районної виставки - конкурсу "Замість ялинки- зимовий букет""

Лановецький район увійшов до числа призерів обласного етапу конкурсу.  Журі оцінило високий культурно-мистецький рівень захисту композицій Мороз Іриною (учениця Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст.) та  Мірзою Вікторією (учениця Ванжулівської ЗОШ І-ІІ ст.). Вихованка Лановецького будинку дитячої та юнацької творчості Головачева Іванна нагороджена  дипломом ІІ ступеня у номінації «Дідух. Різдвяна атрибутика».

Районний конкурс «ЦІКАВЕ ТАБОРУВАННЯ – 2015»

Наказ "Про проведення районного конкурсу на кращу  виховну програму дитячих закладів відпочинку серед педагогів загальноосвітніх навчальних закладів «Цікаве таборування-2015»"

З 11 по 13 березня 2015 року проведено районний етап конкурсу на кращу виховну програму таборів з денним перебуванням і дитячих закладів відпочинку серед педагогів загальноосвітніх навчальних закладів «Цікаве таборування-2015» під гаслом «Пам’ятай про великі дні наших змагань».

            Даний конкурс був проведений з метою актуалізації військово-патріотичного виховання через вивчення історії боротьби українського народу за волю, незалежність, гідність і свободу, вшанування героїв Майдану, учасників АТО, впровадження інноваційних методичних прийомів для забезпечення патріотичного, інтелектуального, фізичного та соціального розвитку дітей під час проведення оздоровчої кампанії 2015 року.

На конкурс подали роботи та стали переможцями педагоги навчальних закладів у категоріях:

  • виховна програма дитячого закладу праці та відпочинку малокомплектної школи (переможець – класоводи Гриньківської ЗОШ І ступеня: Гребельна Л.М., Колеснік К.П., Черній В.Р.);
  • виховна програма дитячого закладу праці та відпочинку загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (переможець – педагог-організатор Чайчинецької ЗОШ І-ІІ ступенів Міда З.І.);
  • виховна програма дитячого закладу праці та відпочинку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (переможець – педагог-організатор НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» Пастернак І.С.).