Лановецький РМК

Меню сайту
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Лановецька ЗОШ №1
Борщівська ЗОШ
Юськовецька ЗОШ
Ванжулівська ЗОШ
Загірцівська ЗОШ
Іванковецька ЗОШ
Молотківська ЗОШ
Москалівська ЗОШ
Передмірська ЗОШ
Якимівська ЗОШ
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 121
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Репозитарій

ЗНО-2015- 2016

Стали відомі результати ДПА у формі ЗНО випускників 2016 року

 

27 травня 2016 року навчальні заклади отримали електронний варіант Відомості результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Подаємо узагальнену таблицю результатів

 

Предмет

Кількість учасників

Кількість результатів

Високий рівень

(10-12 балів)

Достатній рівень

(7-9 балів)

Середній рівень

(4-6 балів)

Початковий рівень

(1-3 бали)

Українська мова

118

36

(31%)

43

(36%)

33

(28%)

6

(5%)

Математика

47

(40%)

6

(13%)

20

(43%)

15

(32%)

6

(13%)

Історія України

72

(60%)

10

(14%)

32

(44%)

30

(42%)

0

 

Найвищий результат 12 балів отримали:

- з української мови Зварич Анастасія Олександрівна та Ліщук Уляна Олегівна, випускниці НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів-ліцей»;

Данилюк Сергій Володимирович та Мельнічук Дмитро Віталійович, випускники НВК «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія»;

Кухарська Інна Юріївна, випускниця Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

- З історії України Вознюк Юрій Володимирович, випускник НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів-ліцей» та Черняк Тарас Володимирович, випускник Юськовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

- З математики Ковальчук Роман Дмитрович, випускник Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Результати державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, внесли корективи до нагородження випускників золотими та срібними медалями.

До проходження ДПА в районі було 35 претендентів на нагородження. Після тестування із 30 претендентів на нагородження золотими медалями нагороду отримали лише 11 випускників, ще 8 були нагороджені срібними медалями.  Із 5 претендентів на нагородження срібними медалями нагороду отримав 1 випускник.

Бажаємо успіхів нашим випускникам у сесії ЗНО, яка триватиме

з 03 до 17 червня 2016 року, та у вступній кампанії!

 

З 15 квітня на інформаційних сторінках учасників ЗНО будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Як і попереднього року, запрошення-перепуски не будуть надсилатися поштою. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

Запрошення-перепустки для проходження ЗНО з решти предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках до 30 травня.

Нагадуємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 травня (українська мова і література) та завершиться 17 червня (хімія).

 

Інформація про ЗНО-2016

                                               

          Відповідно до спільного наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 24.03.2016р. №95/28-од «Про затвердження мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання  з української мови і літератури, математики, історії України у 2016 році» на території Лановецького району 05 травня 2016р. буде проходити  ЗНО з української мови і літератури у пункті проведення ЗНО, створеному на базі НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст..-ліцей». 

         ДПА у формі ЗНО з математики (11.05.2016р.) та історії України (13.05.2016р.) випускники району проходитимуть у пунктах тестування міста  Кременця.

         На ДПА з української мови зареєструвався 121 випускник ЗОШ, на ДПА з математики – 47 осіб, на ДПА з історії України – 74 особи.

ВІДБУЛОСЯ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

 

02 квітня 2016 року в пункті проведення пробного ЗНО, створеному на базі НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів-ліцей», відбулося пробне тестування з української мови і літератури.

Для забезпечення роботи пункту пробного ЗНО було залучено: відповідального за пункт проведення пробного ЗНО, помічника відповідального за пункт проведення ПЗНО, 14 педагогічних працівників, які виконували функції старшого інструктора, інструктора, чергового та  медичний працівник.

         Тестування проходило в шести аудиторіях.        

Охорону та правопорядок на пункті пробного тестування забезпечували: старший інспектор поліції Рудько С.Є.,  інспектори поліції Гончук С.О. та Соловей А.В.

Для участі у тестуванні зареєструвалося 79 осіб, взяло участь – 77 (2 учасники не з’явилися до пункту тестування).

Усі 77 учасників вчасно прибули на пункт пробного тестування з необхідними документами (паспортом, запрошенням, квитанцією).

Під час проведення пробного ЗНО в аудиторії №1 виникла  нестандартна ситуація. Порушень процедури проведення пробного ЗНО не виявлено.

Наступне пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, німецької мови відбудеться 09 квітня 2016 року.

Реєстрація 2016

У розділі «ЗНО 2016: як зареєструватися» розміщено рекомендації щодо процедури реєстрації. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року почалася 1 лютого та триватиме до 4 березня.
    У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

ЗНО – 2016. На що варто звернути увагу!

1. Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації, радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

2. Реєстрація для участі в ЗНО почнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.

3. Радимо визначитися із спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Звертаємо увагу, що навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО.
У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Повідомляємо, що під час реєстрації на пробне ЗНО-2016 зареєстрованим учасникам автоматично присвоюється персональний код і пароль інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». У випадку втрати цих даних зареєстрованому учаснику необхідно надіслати листа на електронну адресу probne@test.if.ua , вказавши своє прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, вказаний під час реєстрації, обрану територію тестування, і у термін до 3 робочих днів йому буде надіслано персональний код і пароль на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

СТАРТУВАЛО ПРОБНЕ ЗНО – 2016

Регіональні центри оцінювання якості освіти з 5 січня розпочали реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО-2016.

Участь у пробному ЗНО  дасть змогу:

- ознайомитися із процедурою проведення;

- психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

- навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;

- правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

- отримати результат  з певного предмета тощо.

Пробне зовнішнє оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме до 30 січня 2016 року. Вартість складання одного пробного тесту становить 111 гривень.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється виключно в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника). Особи, які проживають у Тернопільській області, реєструються  на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua.

Для реєстрації особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО, необхідно:
– зайти на сайт відповідного регіонального центру у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2016»;
– заповнити на сайті форму заяви;
– роздрукувати заяву на ПРОБНЕ ЗНО з кодом та паролем інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (далі – інформаційна сторінка) і квитанцією(-ями) на оплату проходження ПРОБНОГО ЗНО;
– здійснити оплату на основі квитанції(-ій) на оплату проходження ПРОБНОГО ЗНО протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України.

Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.

Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуваннях з таких предметів за власним вибором:
- 2 квітня 2016 року – українська мова і література;
- 9 квітня 2016 року – англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, географія, історія України, математика, російська мова, фізика, хімія.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти після 12 березня 2016 року.

У разі неучасті особи у ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Перед початком ПРОБНОГО ЗНО у пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:
запрошення (реєстраційну картку);
паспорт (або свідоцтво про народження);

- квитанцію про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування.

Шановні абітурієнти!

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 01 лютого до 04 березня 2016 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів. 

«Установлення порога «склав/не склав»: аналіз і уроки ЗНО-2015, перспективи та плани ЗНО-2016»

17 грудня 2015 р. Українським центром оцінювання якості освіти спільно з Програмою сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETІ) проведено нараду-семінар «Установлення порога «склав/не склав»: аналіз і уроки ЗНО-2015, перспективи та плани ЗНО-2016»

Участь в нараді-семінарі взяли:

Забульоніс Альгірдас, міжнародний консультант з питань оцінювання якості освіти, тестування і екзаменів (Альянс USETI).

Вадим Карандій, директор Українського центру оцінювання якості освіти, керівники Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2015 році в практиці визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання вперше було впроваджено критеріальний пороговий бал «склав/не склав».

Забульоніс Альгірдас, аналізуючи впровадження у 2015 році технології визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та встановлення порогового бала «склав/не склав», позитивно оцінив нововведення та проведену Українським та регіональними центрами роботу. 

У ході наради-семінару здійснено всебічний аналіз роботи регіональних експертних груп з установлення порога «склав/не склав» для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році та окреслено перспективи й напрямки удосконалення роботи регіональних експертних груп та експертної комісії при Українському центрі з установлення порога «склав/не склав» для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Детальніше про підстави для впровадження та особливості технології визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та встановлення порогового бала «склав/не склав» можна прочитати у статті заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи» 


 

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів на веб-сайтах ВНЗ з 15 грудня 2015 р. мають бути оприлюднені Правила прийому, що визначають порядок конкурсного відбору вступників!

Радимо абітурієнтам визначитися із спеціальностями та навчальними закладами, до яких плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому до обраних Вами ВНЗ. Правила містять перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Звертаємо увагу, що навчальні заклади можуть вимагати для участі у конкурсі на однакові спеціальності різний перелік конкурсних предметів, з яких необхідно подавати сертифікат ЗНО.

УСЕ  про ПРОБНЕ ЗНО-2016

 

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Такої послуги  не зможе надати жоден репетитор і жодна школа.

Процедура пробного ЗНО – точна копія ЗНО “бойового”.

 

Участь у пробному ЗНО  дасть змогу:

  ознайомитися із процедурою проведення;

  психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

  навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;

  правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

  отримати результат  з певного предмета тощо.

 

КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2016

02 квітня 2016          українська мова і література

09 квітня 2016      англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія

 
Вартість ПРОБНОГО ЗНО

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування складатиме 111 гривень.

 

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація учасників пробного ЗНО, які проживають в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, у 2016 році буде здійснюватися на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти з 05 по 30 січня 2016 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

 • зайти на сайт Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua.;
 • заповнити реєстраційну форму; вибрати предмети пробного ЗНО;
 • роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
 • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
 • після 12 березня 2016р. зайти на сайт Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua  в «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» та роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

 
У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 • запрошення-перепустку;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 • паспорт (свідоцтво про народження).
 
Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Кожен учасник отримає бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і зможе самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного ЗНО.

 

 

Вартість одного пробного тесту під час пробного ЗНО 2016 року – 111 грн.

26.11.2015 - 13:07 | Категорія: Некатегоризовано

Для учасників пробного ЗНО-2016, які проживають в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, вартість одного пробного тесту складає 111 грн.

Нагадуємо, що реєстрація учасників пробного ЗНО-2016  відбуватиметься на цьому сайті з 5 до 30 січня 2016 року.

ЗНО-2016 в одному рядку (хочеш знати більше – натисни на рядок)

13.11.2015 - 12:46 | Категорія: Некатегоризовано

Про кожний етап ЗНО-2016 надішлемо СМС у кожний клас

Пробне ЗНО у 2016 році відбудеться 2 та 9 квітня

Про Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2016

Графік проведення ЗНО-2016

Програми ЗНО-2016

Характеристика сертифікаційних робіт ЗНО-2016

Інформаційні листівки «Пробне ЗНО-2016: читали, чули, знаємо!»

Графік проведення інтернет-конференцій з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів

Все про характеристики тестів ЗНО-2016

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».
 

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. 

 

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

 

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

До уваги абітурієнтів 2016 року!

У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з усіх предметів. 

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

Відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО,  матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування.

Пробне ЗНО 2016 року відбудеться у квітні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2016 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти.

Зокрема, 2 квітня 2016 року буде проведено пробне тестування з української мови і літератури. Наступної суботи, 9 квітня, відбудуться пробні тестування інших предметів – англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови та хімії.

Реєстрація осіб, які виявлять бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Участь у пробному тестуванні можуть взяти усі охочі.

Про вартість пробного тестування буде оголошено наприкінці листопада.

До уваги майбутніх абітурієнтів!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015 № 1/11-15239 у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», відповідно до статті 45 Закону України «Про вищу освіту».

Програми зовнішнього незалежного оцінювання розміщено в розділі «Підготовка до ЗНО».  

Про результати державної підсумкової атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2015р. загальноосвітніх навчальних закладів району

 

ВІДБУЛОСЯ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ!

 

28 березня 2015р. в пункті пробного тестування, створеному на базі НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.-ліцей», відбулося пробне тестування з математики, історії України, іноземних мов, біології, хімії, фізики, географії.

Усього було зареєстровано 78 учасників. Взяли участь у тестуваннях 72 учасники. Тестування  з математики базового рівня виявили бажання складати 12 випускників району, поглибленого рівня – 19 учнів.

Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 23 педагогічних працівників. Охорону та правопорядок на пункті  тестування забезпечували працівники районного відділу УМВС в Тернопільській області.

 

 

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання! 

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони не надсилатимуться поштою. Запршення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

 

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО
 

ВІДБУЛОСЯ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ!

21 березня 2015р. в пункті пробного тестування, створеному на базі НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.-ліцей», відбулося пробне тестування з української мови і літератури.

Тестування базового рівня виявили бажання складати 72 випускники району, поглибленого рівня – 23 учні. Усі зареєстровані учасники вчасно з’явилися на пункт пробного тестування.

Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 20 педагогічних працівників. Охорону та правопорядок на пункті  тестування забезпечували працівники районного відділу УМВС в Тернопільській області.

Наступне пробне ЗНО відбудеться 28 березня 2015 року з математики (базовий і поглиблений рівні), історії України, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови.

УВАГА! Результати пробного ЗНО!

На сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://test.if.ua) буде розміщено сервіс з визначення результатів пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів, а також детальну інформацію щодо особливостей роботи з ним. Для осіб, які скористаються сервісом, результати пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Лист УЦОЯО керівникам шкіл про особливості ЗНО - 2015

Більш детальна інформація щодо особливостей ЗНО - 2015 розміщена на сайтах http://www.test.if.ua/ ; http://www.testportal.gov.ua

Увага!

5 січня розпочинається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року

Графік проведення ЗНО-2015

24 квітня – українська мова і література

3 червня – французька мова

5 червня – німецька мова

8 червня – іспанська мова

10 червня – англійська мова

12 червня – математика

15 червня  – російська мова

17 червня – біологія

19 червня – історія України

22 червня – фізика

24 червня – географія

26 червня – хімія

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2015 РОКУ

Пункти реєстрації учасників ЗНО-2015, утворені в областях обслуговування Івано-Франківського РЦОЯО

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16 грудня 2014 року № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».

Наказ від 19 грудня 2014 року № 137 «Про визначення осіб, уповноважених виступати від імені Українського центру оцінювання якості освіти»

До уваги абітурієнтів!

Комерційні організації проводять заходи, під час яких висвітлюють специфіку тестів та особливості організації зовнішнього незалежного оцінювання. 

Український центр оцінювання якості освіти заявляє, що не має відношення до проведення подібних заходів та не гарантує достовірності інформації, яка оприлюднюється.

Офіційні коментарі щодо організації та проведення зовнішнього оцінювання уповноважені надавати директор, заступники директора, працівники відділу інформації та комунікації з громадськістю Українського центру оцінювання якості освіти.