Гостей: 1
Користувачів: 0
Репозитарій

Головна » 2017 » Травень » 08

06 травня 2017 року на центральному стадіоні м.Тернопіль відбулися фінальні обласні змагання з легкої атлетики на залік ХХІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини. Серед шкіл І-ІІІ ступенів ІІ місце на дистанції 100 м. виборола вихованка Борщівської ЗОШ I-IІI ступенів Тетяна Барва, серед шкіл І-ІІ ступенів І місце на дистанції 400 м. виборола вихованка Великокусковецької ЗОШ I-II ступенів Діана Смолій, І місце на дистанції 1500 м. здобув вихованець Москалівської ЗОШ I-ІI ступенів Давид Драбик та ІІ місце на дистанції 400 м. здобув вихованець Якимівської ЗОШ I-ІI ступенів Вадим Кравчук. Призери змагань нагороджені грамотами. Висловлюю подяку представникам команд Бондарцю Михайлу (І-ІІІ ст.) та Юрчуку Олександру (І-ІІ ст.), вчителям та тренерам району, призерам та учасникам змагань за гідний виступ на обласному етапі змагань.